Dabiskais akmens Jūsu ērtībām


Akmens plāksnes – tā ir dabiska nogulumu klints. Šis materiāls sastāv no kaļķainiem vai smilšainiem iežiem, kas satur silīcija un kvarca ieslēgumus.
Akmens plāksnēm kā dabiskam celtniecības materiālam ir vairākas atšķirības no dažiem citiem dabīgiem materiāliem:
Tā kā kaļķakmens veidošanās laikā uz to tika izdarīts dabisks augsts spiediens, šis dabīgais materiāls ir ļoti izturīgs.

Pateicoties salizturībai, šis materiāls tiek veiksmīgi izmantots saskares darbiem, kā arī pagalma labiekārtošanas celiņiem.




Ēku apšuvuma kalpošanas laiks no dabīgā akmens ir neierobežots. Lai akmens plāksnes nezaudētu savu pievilcīgo dabisko izskatu, tas periodiski jāpieskata. Tas var sākt sabrukt pēc simts gadiem.
Tā kā akmens plāksnes ir dabīgs materiāls, tad tas nekaitēs Jūsu veselībai.
Ja mēs ņemam vērā visas uzskaitītās šī dabiskā akmens pozitīvās īpašības, tad, protams, tas ir kļuvis par ļoti populāru apdares materiālu. To izmanto iekšējo un ārējo virsmu sienu apšuvumam, no tā tiek izgatavoti grīdas segumi. No akmens plāksnēm Jūs varat izkārtot ceļu, izveidot alpu kalnu, nobruģēt platformu.
Sakarā ar to, ka šis dabīgais materiāls neļauj ūdenim iziet cauri, ar lieliem panākumiem to izklāta saunas, vannas, peldbaseinus un dažādus rezervuārus.
Akmens plāksnes tiek iegūtas ar lielam plāksnēm. Turklāt tas tiek pakļauts mehāniskai apstrādei. Šis dabīgais materiāls lieliski izskatīsies uz ēkas fasādes, no šī materiāla izgatavots žogs rotās jebkura personīgā zemes gabala dizainu, pagalmā esošie celiņi un laukumi harmoniski saplūdīs ar dārza augiem.
Šis dabīgais materiāls dabā pastāv dažādās krāsās un toņos. Tas visbiežāk sastopams sarkanā, dzeltenā, pelēkā, brūnā un zaļā krāsā. Mākslīgi var izgatavot akmens ar rozā nokrāsu. Lai to izdarītu, tam jābūt termiski apstrādātam. Apvienojot dažādus akmens toņus, var izveidot unikālu modeli. Pareizi lietojot krāsu kombinācijas, var panākt, ka noteiktas nepieciešamās vietas tiks iezīmētas, un tajā pašā laikā var paslēpt trūkumus un strukturālos defektus.


